Оберіть вашу громаду

Скасувати

"Інклюзивний дитячий майданчик" Переможець

Даний проект дозволить на території міського озера встановити ігровий комплекс, який включає в себе інклюзивні елементи, що забезпечить дітям, що пересуваються на інвалідних візках безпечно, доступно брати участь у ігровому процесі поряд зі здоровими дітьми.

165 100

гривень

Проект №

Пріоритетний напрямок: Будівництво спортивних та дитячих майданчиків

Автор: Галайчук Алла Миколаївна

Ініціативу підписали 374 особи.

Показати

Рішення по проекту

Прийнято: 6 червня 2017 р.


УКРАЇНА
Коломийська міська рада Івано-Франківської області
Сьоме демократичне скликання
Двадцять перша сесія
Р І Ш Е Н Н Я

від 25.05.2017 р. м. Коломия №1513-21/2017

Про затвердження проектів-переможців Громадського бюджету на 2017 рікУ зв’язку з необхідністю створення ефективного механізму взаємодії структурних підрозділів міської ради та громади міста в бюджетному процесі, відповідно до Положення про громадський бюджет міста Коломиї, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада
вирішила:

1.Затвердити перелік проектів-переможців, які за результатами голосування відповідно до Положення про громадський бюджет міста Коломиї будуть реалізовані у 2017 році за рахунок коштів міського бюджету (додається).
2. Керівникам відділів і управлінь міської ради забезпечити реалізацію проектів-переможців до 31.12.2017 року.
3. Фінансовому управлінню міської ради (Г. Бакай) передбачити кошти в міському бюджеті для реалізації проектів-переможців відповідно до програми “Громадський бюджет міста Коломиї на 2017-2021 роки”
4.Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови Коцюра С.П.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на комісію з питань бюджету, інвестицій, соціально-економічного розвитку та зовнішньоекономічних відносин.Міський голова І.СлюзарДодаток

Отримано онлайн голосів: 41

Голосів у центрах супроводу: 333