Оберіть вашу громаду

Скасувати

28. «Квіткове місто Носова» Переможець

може похвалитися зв'язками з відомими письменниками, яким є Микола Носов. Але не пропагандою, а мистецтвом. Мурал - арт - це мистецтво настінного живопису, відмінне від стріт-арту масштабністю зображення. Як інструмент малювання використовується кисть або балон з аерозольною фарбою. Широка різноманітність художніх стилів, які використовуються для настінного живопису, дозволяє переносити на стіни будинків складні зображення, які можуть зчитуватися як з близьких, так і з далеких відстаней.. Мурал — це одна з найбільш сучасних і провокаційних форм мистецтва, яка здатна охопити значно більшу кількість людей, аніж звичайні музеї та галереї. Мешканці дома самі виберуть, або запропонують малюнок. Цей проект може стати початком для втілення найрізноманітніших мистецьких фантазій. До участь в цьому проекті разом з виконавцями, будуть запрошені місцеві художники Проект відповідає стратегічним пріоритетам і цілям розвитку міста.
Дитячі роки автор відомої трилогії про Незнайку провів в Ірпені під Києвом, в маєтку свого батька. Кажуть, що навіть персонажів Сонячного міста Микола Носов списав з сусідських дітей. А прообразом Незнайки, мабуть, стали самі жителі Ірпеня ...
Перші дитячі враження також відносяться до нашого міста: «Пам'ятаю себе маленьким - чотирирічним, може бути, трирічним ... Прокидаюся вранці в кімнаті, залитої сонячним світлом ». Так починається автобіографічна повість Миколи Носова «Таємниця на дні колодязя», яка може служити наочним посібником з вивчення географії та історії старого Ірпеня.
Невимушене авторське перо зримо оживляє картини майже столітньої давності - часів заснування нашого міста, де розташовувалися «маленький білий будиночок з двосхилим зеленим дахом», колодязь перед будинком і клумба з квітами: настурціями, маргаритками, резедою; за клумбою - галявина з польовими і луговими квітами, а далі - молодий березово-вільховий підлісок,де навесні пахнуть величезні рожеві фіалки і сумні конвалії.
Садиба Носових є справжнім квітковим царством, куди в уяві дитини вночі приходили «Гномики, тобто маленькі чоловічки ростом з палець. Відомо, що гномики нічого не їдять і харчуються запахами квітів ...
За парканом - вулиця. Називається чомусь Перша лінія ».
Нашому місту є чим та ким пишатися. Наші діти повинні знати історію свого міста.

150 000

гривень

Проект №

Тип проекту: Загальноміський

Пріоритетний напрямок: Естетичне облаштування міста

Автор: Попова Оксана Дмитрівна, Соколова Галина Михайлівна

Ініціативу підписали 122 особи.

Показати

Рішення по проекту

Прийнято: 27 червня 2017 р.
Даний проект буде включено до бюджету міста на 2018 рік.
Додаток

Отримано онлайн голосів: 12

Голосів у центрах супроводу: 110