Оберіть вашу громаду

Скасувати

«Облаштуванні спортивного майданчику з вуличними тренажерами» (с. Білине)

4.1. Проблема, яка потребує вирішення

У зв’язку з віддаленістю с. Білине від районного міста Балта, більшість дітей не мають змогу регулярно відвідати спортивну школу чи спортивні гуртки. Встановлення вуличних тренажерів дасть змогу дітям та учням, їх батькам долучитися до занять фізичною культурою та з користю проводити час.

4.2. Основна мета реалізації проекту

Створення сприятливих умов для зміцнення здоров’я громадян, як найвищої соціальної цінності, забезпечення реалізації права особи на здорову рухову активність, відповідно до Указу Президента України від 09 лютого 2016 року «42/2016 «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»

4.3. Запропоновані рішення (заходи проекту)

1. придбання вуличних тренажерів
2. доставка до с. Білине
3. облаштування покриття майданчика
4. монтажні роботи з встановлення тренажерів
5. відкриття спортивного майданчика

4.4. Яким чином реалізація проекту вплине на подальше життя мешканців

В селі немає жодного місця чи майданчика, де б мешканці різних вікових категорій могли б займатись спортом безкоштовно. А заняття в оплачуваних спортивних залах досить дорого вартісне і лише незначна частина мешканців може дозолити собі абонемент. Реалізація проекту створить передумови до рухової активності, поліпшення стану здоров’я як старшої категорії населення так і молоді.

4.5. Основні групи мешканців, які зможуть користуватися результатами реалізації проекту

Діти різного віку та усі мешканці, які забажають підтримувати активний спосіб життя.

4.6. Сталість(подальша перспектива) проекту

Створення сучасного спортивно – оздоровчого майданчику сприятиме підвищенню рівня фізичної та загальної культури населення і вирішить проблему незайнятості дітей, підлітків та молоді. Загалом проектом охоплюються діти і молодь різного віку, які зможуть урізноманітнено підтримувати спортивну форму. Безкоштовні вуличні тренажери – альтернатива сучасним тренажерним залам, що надасть можливість виконувати спортивні вправи в зручний час та поблизу домівки.

120 884

гривень

Проект №

Тип проекту: Локальний

Пріоритетний напрямок: Будівництво спортивних та дитячих майданчиків

Автор: Левандовська Юлія Сергіївна

Станом на 26 травня проект підтримали 75 осіб.

Показати

Отримано онлайн голосів: 75

Голосів у центрах супроводу: 0